Компанія TM-TRANS

дизель.jpg

ПРО НАС

Компанія TM-TRANS володіє мережею автоматичних паливних складів у місті Івано-Франківську та у місті Тисмениці.

Наша компанія реалізує дизельне пальне гуртом. Ми платники ПДВ та акцизного збору. Не торгуємо дизельним пальним біля паливного складу!

Є можливість укладення договору (умови) та офіційного придбання дизельного пального (солярки) за гуртовими цінами. На придбаний у нас товар надаємо всі необхідні документи.

Після придбання пального безкоштовно будемо зберігати Ваше паливо на своїх складах. Оскільки наші паливні склади автоматизовані, то завдяки цьому Ви матимете доступ до придбаного товару в будь-який час (цілодобово). Важливо, що не будете прив'язані до одного складу. З нашою паливною карткою зможете забрати своє пальне у будь-який час у зручному місці.

Немає прихованих комісій, чи ще чогось подібного. Можна замовити та одноразово придбати картку постійного клієнта. В майбутньому Ви купуєте тільки пальне, яке зараховуємо на Вашу паливну картку.

Для зручності обслуговування є можливість придбати одну або більше карток.

Паливна картка - електронний ключ до складу. Власник такої картки, за наявності купленого пального, може заправити свій автомобіль цілодобово.

Переваги

Паливна картка

Автоматичні АЗС чи паливні склади мають перевагу над звичайними міні АЗС, яких, не секрет, є дуже багато. В народі їх називають "бочки", де є людина, яка заправляє. У нас, на відміну від наших конкурентів, немає автозаправника. Кожен покупець заправляє своє авто самостійно.

Звідси відсутність "людського фактора". Заправнику здається, що у нього мала заробітна плата. І тут починається найбільш неприємне. Це розбавлення пального, "підкручування паливної колонки" і таке інше. У нас такі інциденти відсутні, оскільки немає заправника! 

Не потрібно оплачувати роботу заправника. Отже, ми маємо перевагу над нашими конкурентами за ціною на пальне. Завжди зможемо запропонувати кращу ціну, оскільки у нас менше витрат.

Великі брендові заправки ніколи не зможуть запропонувати Вам ціну, яку надаємо ми! Там працює багато людей, які хочуть мати гарну зарплатню.

Автоматичні заправки, правильно називати "холодні", дуже поширені в Європі. Тому не слід боятися чогось нового. Це хороша альтернатива тим, хто не бажає переплачувати за сервіс на брендових заправках.