Компанія TM-TRANS

Знайти роботу менеджера у Івано-ФранківськуНа постійну роботу потрібен менеджер. Робота в сучасній компанії. Готовність працювати на результат. Нам потрібен висококваліфікований працівник здатний показати результат своєї роботи. Відсутній досвід роботи? Переконайте нас, що Ви справитесь!

Вимоги: 

Схильність до організаційної роботи та лідерства в колективі, підприємливість, відповідальність, організованість, вимогливість, рішучість, комунікабельність, порядність, ініціативність, стресостійкість. Вміння оперативно виконувати завдання, чітко формувати свою думку та відстоювати її.  

Креативний підхід до роботи, відмінне знання ПК і офісних програм, вміння спілкуватись по телефону, працювати в інтернеті, робота з електронною поштою. Спілкуватися з клієнтами. Бажання працювати та заробляти. 

Бажання працювати з сучасним підходом до справи. Автоматизація процесів бізнесу. Уміння та бажання навчатися новим, сучасним методам ведення бізнесу.

Наявність власного автомобіля - вітається.

Робота у Івано-Франківську МенеджерУмови роботи:

Повна зайнятість, офіційне працевлаштування. 

Оплата:

Ставка + справедливий відсоток від результатів роботи.

Обов’язки:

Вести переговори, заключати угоди з продажів, зустрічати клієнтів компанії, відповідати на телефонні дзвінки, працювати з електронною поштою. Працювати з існуючою та нарощувати клієнтську базу.

Повернутися