Компанія TM-TRANS
3 листопада 2017
Корпоративний портал
Сьогодні 03.11.2017 офіційно запрацював корпоративний портал нашої компанії.

Кожен співробітник компанії отримав право на користування загальною інформацією та індивідуальний пароль для управління своїм персональним розділом.

Настроюється доступ до певних розділів порталу дозволяє співробітникам відділів спільно працювати над документами, створювати робочі групи по проектам і працювати над загальною звітністю.

Мета створення порталу - максимально спростити процедуру вирішення всіх робочих питань які виникають в різних відділах компанії.

Швидкий та сучасний спосіб комунікації з використанням інструментів порталу - надійний спосіб уникнути паперів, перевести інформаційний потік в електронний вигляд.
Інформацію технічного, юридичного характеру, нормативні акти, необхідні в роботі різних підрозділів, співробітники компанії зможуть отримувати через новий корпоративний портал.

Користувачі мають право брати участь в форумах, залишати заявки в сервісні служби компанії, обмінюватися документами, обговорювати новини компанії і завжди отримувати оперативну інформацію безпосередньо від керівників компанії.

Портал повинен стати універсальним і зручним інструментом в житті нашої компанії!
Розказати друзям:
Будьте в курсі подій!
Отримуйте своєчасно інформацію про акції та знижки компанії, читайте свіжі новини зі світу автомобілів